Kredyty gotówkowe – porównanie

Kredyty gotówkowe to jedne z najczęściej reklamowanych produktów bankowych. Występują w różnych formach, jako krótkoterminowe zobowiązania finansowe, pożyczki internetowe czy kredyty do nawet 200 000 zł. W zależności od potrzeb konsumentów, każda oferta charakteryzuje się interesującymi warunkami kredytowania. Jeden bank zaproponuje nam niskie oprocentowanie, inny brak prowizji, a kolejne możliwość skrócenia formalności do minimum. Z pewnością jest w czym wybierać, pytanie tylko jak, w takim natłoku informacji dokonać właściwego wyboru? Poniżej prezentujemy porównanie różnych kredytów gotówkowych świadczonych przez największe banki komercyjne w Polsce.

Kredyty gotówkowe – porównanie

ING Bank Śląski

logo ingPożyczkę gotówkową w ING Banku Śląski można przeznaczyć na dowolny cel. Jej maksymalna wysokość to 160 000 zł, a okres kredytowania wynosi 3-96 miesięcy. Posiadacze konta mogą wszelkie formalności załatwić drogą internetową. Natomiast nowi klienci inni dostarczyć do oddziału banku zaświadczenie o dochodach. Akceptowane są różne źródła zarobków. Dodatkowo można skorzystać z promocji – prowizja 0 zł, która dotyczy produktów z konsolidacją powyżej 10 000 zł z ubezpieczeniem.

Bank Millennium

logo millenniumUdziela kredytów gotówkowych w kwotach od 1 000 do 150 000 zł na 6 do 108 miesięcy. Osoby, które są klientami banku i przelewają na rachunek bankowy wynagrodzenie mogą płacić niższą miesięczną ratę pożyczki. Wstępna decyzja dotycząca udzielenia kredytu przekazywana jest telefonicznie. Wnioskodawcy, którzy aplikują o wybraną kwotę winni przedłożyć zaświadczenie o dochodach, umowę o pracę lub dzieło/zlecenie (dla działalności gospodarczej – księga przychodów i rozchodów) oraz aktualne roczne zeznanie podatkowe.

Bank PKO

logo pkoNajwiększy i jednocześnie najstarszy bank polski ma do zaoferowania pożyczkę z niskim oprocentowaniem do 120 000 zł. Okres kredytowania sięga 96 miesięcy, dodatkowo za wcześniejsze uregulowania zobowiązania finansowego nie jest pobierana żadna opłata. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel lub konsolidację zadłużenia w innych instytucjach finansowych. Ponadto PKO udziela także pożyczek przez internet do 10 000 zł z 0% prowizji. Jest to propozycja dla klientów, którzy nie zaciągnęli wcześniej kredytu w banku.

Eurobank

logo eurobankKredyt gotówkowy w Eurobank może zostać przeznaczony na dowolny cel, a jego wysokość to 500 -120 000 zł. Elastyczny okres spłaty wynosi 3-108 miesięcy, zaś przy wcześniejszym zwrocie należności nie obowiązuje żadna prowizja. Podczas aplikowania o pożyczkę konsument może połączyć swoje dochody wraz z dochodami bliskiej osoby, co zwiększa zdolność kredytową. Obok tradycyjnego kredytu gotówkowego, Eurobank dostarcza także produktów przez internet. Pożyczka przez internet nie wymaga zaświadczeń o dochodach i sięga 4 000 zł.

mBank

logo mbankmBank proponuje kredyt online do 180 000 zł na 3-120 miesięcy z dobrowolnym ubezpieczeniem. Aktualna promocja umożliwia spłatę niższej raty z powodu braku naliczonej prowizji. Ponadto przy wcześniejszym uregulowaniu kredytu lub wydłużeniu terminu jego zwrotu klient nie wnosi żadnych dodatkowych opłat. Posiadacze konta mogą uzyskać kredyt drogą internetową.

Posted on: 26 września 2018, by :